טיפים

ברומא, השתלב עם טפטים – מה שבין טפטים ווילונות

כדאי להיעזר ביתרונותיו ולשלב וילון רומאי על סוגיו בכל חדר בו נדרש וילון. וילונות רומאים מתאימים לכל חדר בבית, במשרד ובכלל, משום שהם חפים מעיצוב יתר, בעלי קווים נקיים ומראה שמשתלב עם כל עיצוב בין אם הוא מודרני וקר, כפרי וגס או יוקרתי ורך.

לכן, לקבלת תוצאה טובה במיוחד, מומלץ בחום לשלב וילונות רומאיים בחדר מכוסה טפטים , משום ששני אלה משתלבים נפלא ויוצרים הרמוניה אלגנטית.

שניהם- גם וילונות רומאים וגם טפטים קיימים במגוון צורות, צבעים, חומרים וגוונים, וניתן אפילו לשלב דוגמאות בד מתאימות, שישובצו הן בבד וילון רומאי והן בבד טפטים , וכך ליצור למעשה עיצוב אחיד. ישנן אפילו סדרות של טפטים ווילונות תואמים.

כמו הוילונות כך גם הטפטים זוכים לעדנה מחודשת ולמבחר גדול של עיצובים וגוונים. ניתן למצוא טפטים עשויים בד, ויניל, טפטים מנייר, טפטים מחומרים סינטטיים שונים, ואפילו טפטים מעץ ומתכת. כל חומר מתאים למטרות ושימושים אחרים, כך שקיימים טפטים מחומר לא דליק עבור מטבחים למשל, טפטים רחיצים עבור חדרי ילדים, טפטים בעלי חסימת רעש ועוד. בימים אלו ממש, טפטים עושים קאמבק, ועוברים מיתוג ועיצובים מחודשים, כך שסביר להניח שלא תמצאו עוד טפטיפ פרחוניים מנייר מתקלף… ששייך לבית משנות החמישים….